Caroline Koç ile Eda Erdem bir araya geldi

Rahmetli Mustafa Koç’un eşi ve Haremlique, Selamlique markalarının sahibi iş insanı Caroline Koç, Fenerbahçe ve Milli Takım’ın kaptanı tecrübeli voleybolcu Eda Erdem ile teknede bir araya geldi.

Eda Erdem ile teknede çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Caroline Koç “Eda’yla çok keyifli bir sabah” diye yazdı.

CAROLINE KOÇ KİMDİR

1971 yılında İzmir’de doğan Caroline Koç, St. George’s International School ve Babson Üniversitesi’nde eğitim gördü. İş hayatına atıldıktan sonra 1992-1998 yılları arasında Edwards of Hisar’da yöneticilik yapan Caroline Koç 1998 yılında ise kendi girişimiyle İlkadım Çocuk Eğitim ve Oyun Merkezi’ni kurdu.

Girişimcilik ruhuna sahip olan Caroline Koç, 2008 yılında Haremlique Istanbul’u ve 2009 yılında Selamlique Türk Kahvesi’ni kurdu. 2016 yılından beri ise bu iki markanın yanı sıra Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak da aile şirketinde aktif rol almaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük bir önem veren Caroline Koç Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı, Tohum Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Sualtı Arkeolojisi Vakfı’nın ve Çağdaş Eğitim Vakfı’nın Kurucu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir