280 Hz ve 0.3ms Oyun Monitörü: AOC GAMING C27G4ZXE Satışa Çıkıyor

AGON by AOC, 27 inçlik (68.6 cm) Full HD monitörü AOC GAMING C27G4ZXE’yi tanıttı. Yeni monitör ilhamını “hayalet uçak”tan alan açılı bir tasarımla, 1500R kavis ve etkileyici 280 Hz yenileme hızıyla geliyor.

En yüksek piksel overdrive ayarında, monitör 1 ms’e kadar çıkabilen GtG tepki süresi elde ederek hayalet görüntünün ve hareket bulanıklığının en aza indirilmesini sağlar. Hareket netliğinin üst düzey önem taşıdığı durumlarda, C27G4ZXE yanıp sönen bir arka aydınlatma kullanan, gelişmiş bir MBR (Motion Blur Reduction – Hareket Bulanıklığı Azaltma) moduna sahip. Bu mod, piksel geçişlerinin fark edilmemesini sağlar ve MPRT’yi (Moving Picture Response Time – Hareketli Görüntü Tepki Süresi) neredeyse hiç bulanıklık içermeyen görseller için, etkileyici 0.3 ms’e düşürür.

Ekran yırtılmasını ve tutukluğu ortadan kaldırmak için AOC GAMING C27G4ZXE, Adaptive-Sync teknolojisini destekleyerek monitörün yenileme hızını GPU’nun çıkışı ile eş zamanlar ve pürüzsüz ve akıcı bir gaming deneyimi sağlar.

AOC GAMING C27G4ZXE, Ağustos 2024 sonundan itibaren, 3 yıl garantili olarak, KDV dahil 279 USD üretici tarafından tavsiye edilen fiyattan satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir